DRUK KATALOGÓW SZYTYCH

Czy drukowany katalog w dobie powszechnego dostępu do Internetu to dobry pomysł? Zdecydowanie tak! W wielu przypadkach drukowany katalog sprawdza się znacznie lepiej niż najnowocześniejsze strony WWW czy multimedialne prezentacje. Powstające u nas katalogi to m.in. prezentacje firm i ich ofert, aktualne cenniki, programy imprez, instrukcje bądź wydawnictwa okolicznościowe.

Do materiału w postaci drukowanej często łatwiej sięgnąć niż do dokumentów elektronicznych. Wykonanie zapewnia mu dłuższą trwałość, a osobiste wręczenie katalogu dodatkowo pomaga umocnić kontakt z klientem. Katalogi są kojarzone z produktami luksusowymi, a marki reklamujące się za ich pomocą postrzegane jako solidne, godne zaufania.

Katalog pomieści zarówno bogatą treść, jak i duże zdjęcia czy personalizowane grafiki wydrukowane w doskonałej jakości. Szczególnie firmy, które często wprowadzają nowe produkty, stosują liczne akcje promocyjne lub mają wiele ofert dostosowanych do różnych grup odbiorców, powinny zdecydować się na katalog szyty. To trwały materiał reklamowy, a jednocześnie przydatny upominek, który zapewnia wzmocnienie pozytywnego wizerunku marki.

Drukarnia katalogów Viperprint oferuje katalogi szyte w czterech najpopularniejszych formatach: A4, A5, A6, DL. Druk na papierze offsetowym 90g oraz kredowym (matowym lub błyszczącym) o gramaturze 170–350, opcjonalne uszlachetnienie okładki folią błyszczącą lub matową, Soft Touch i lakierem wybiórczym UV.

JAKIE KATALOGI CIĘ INTERESUJĄ?