DRUK KATALOGÓW SPIRALOWANYCH

Zastanawiasz się, jak w oryginalny sposób zaprezentować ofertę swojej firmy? A może chcesz podarować klientom ciekawe gadżety lub wydrukować karty gwarancyjne oraz instrukcje obsługi do swoich sprzętów w naprawdę trwałej formie? Jeśli na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Katalogi spiralowane mogą stanowić oryginalny sposób na przedstawienie oferty firmy, ale nie tylko. Doskonale sprawdzają się do wydruku książek kucharskich, kalendarzy upominkowych czy instrukcji obsługi. Ich stosunkowo niewielka cena oraz ogromna paleta możliwości sprawiają, że po katalogi spiralowane chętnie sięgają też ci, którzy chcą na długo zapisać się w pamięci swoich klientów, podarowując im niewielkie notesy na spirali z logo swojej firmy.

Gwarantujemy Ci najwyższą jakość wydruku oraz wykonania katalogów spiralowanych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasze produkty świetnie sprawdzą się zarówno jako biurowe kalendarze, jak i menu w ekskluzywnej restauracji. Katalogi mogą zostać dodatkowo wyposażone w okładki, zabezpieczone półprzezroczystym plastikiem, co zapewni im ochronę przed zniszczeniem. Nasze katalogi spiralowane dopasowujemy do Twoich potrzeb – od Ciebie zależy kolor spirali oraz miejsce spiralowania (możemy wykonać je zarówno wzdłuż dłuższego, jak i krótszego boku). Katalogi zadrukowywane są w pełnym kolorze CMYK z obu stron. Tworzymy je w rozmiarze 210 mm x 210 mm na kredzie błysk o gramaturze 130 g. Zapraszamy do skorzystania z oferty!