DRUKARNIA KSIĄŻEK

Dziś swoją książkę może wydrukować każdy, a z usługi druku publikacji korzystają nie tylko wydawnictwa, ale także osoby prywatne, np. w ramach tzw. self-publishingu, jak również fundacje, stowarzyszenia, małe i duże przedsiębiorstwa.

Nasza drukarnia katalogów to miejsce, w którym powstają publikacje najwyższej jakości. Doskonale wiemy, że książka to wizytówka autora, wszystko musi być więc wydrukowane dokładnie tak, jak sobie tego życzy. Bierzemy całkowitą odpowiedzialność za druk książki – od A do Z. Wiemy, czym jest wysoka jakość, a zlecenia realizujemy terminowo i solidnie, zarówno nisko-, jak i wysokonakładowe.

Świetnie rozumiemy, jak ważny jest ostateczny wygląd oraz estetyka publikacji, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Wkładamy wiele pracy w to, by każdy egzemplarz powstającej u nas książki był wykończony perfekcyjnie. Współpracując z naszą drukarnią katalogów, możesz mieć pewność, że szybko odbierzesz gotowy produkt i od razu będziesz mógł przekierować go dalej – do hurtowni czy dystrybutora.

Drukarnia katalogów Viperprint oferuje drukowanie książek w czterech najpopularniejszych formatach: A4, A5, A6, 210×210 mm. Druk na papierze offsetowym 90g oraz kredowym (matowym lub błyszczącym) o gramaturze 250–350, opcjonalne uszlachetnienie okładki folią błyszczącą lub matową, Soft Touch i lakierem wybiórczym UV.