DRUKARNIA BROSZUR

Popularność marketingu internetowego, w tym e-mail marketingu wzrasta.  Wiadomości codziennie zaśmiecają nasze skrzynki odbiorcze. Sprawia, że coraz większym wyzwaniem staje się wyróżnienie firmy na tle konkurencji.

W dzisiejszym cyfrowym świecie, wysyłając drukowane broszury, wyróżniasz się z tłumu. Robisz inaczej niż przedsiębiorstwa stawiające przede wszystkim na kontakt e-mailowy.

Druk broszur to wielostronicowy dokument, który najczęściej ma za zadanie zaprezentowanie przedsiębiorstwa i jego usług.

W druku broszur możemy zawrzeć zdecydowanie więcej informacji. Zachęcimy w ten sposób klienta do zapoznania się z ofertą niż w pojedynczym e-mailu lub newsletterze.

Dlatego drukowane broszury sprawdzają się doskonale jako samodzielne kampanie. Mogą być też dodatkiem do działań marketingowych prowadzonych w sieci.

Niektórzy klienci wolą oglądać Twoją ofertę w mediach społecznościowych czy na stronie WWW. Inni w ogóle nie odwiedzają Twoich platform internetowych.

W takim przypadku druk broszur jest świetnym sposobem na dotarcie do szerokiej bazy klientów. Drukowane broszury pozwalają dotrzeć do nowych odbiorców!

Drukarnia katalogów Viperprint oferuje drukowanie broszur w formatach A4 iA5. Druk na papierze offsetowym 90g oraz kredowym (matowym lub błyszczącym) o gramaturze 90–170, opcjonalne uszlachetnienie okładki folią błyszczącą lub matową, Soft Touch i lakierem wybiórczym UV. Druk broszur Online